Kawalerka Nowolipiki, piękny widok, inwestycja

Mieszkanie na sprzedaż
385 000 PLN , Pow. 25 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
25 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Wola Nowolipki , Mordechaja Anielewicza
Rok budowy:
1977
Piętro:
9 na 9
Numer oferty:
BLN355462
Cena za m2:
15 400 PLN
Na sprzedaż świetna kawalerka o powierzchni 25 m2, w idealnej lokalizacji z fantastycznym widokiem na centrum Warszawy. 


Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Anielewicza,  kilka minut od Śródmieścia. 
W skład mieszkania wchodzi duży pokój 17 m2 z pięknym widokiem (szczególnie nocą)  kuchnia, którą śmiało można zaaranżować według własnego gustu (np na sypialnię), łazienka oraz hol. Do mieszkania przynależy piwnica. 
Mieszkanie małe, ale przestronne, wysokie ( ostatnie piętro) 2.70 m 
Wiele możliwości własnej aranżancji. Cudowna lokalizacja. W pobliżu wszystko co potrzeba, a najwazniejsze przystanek tramwajowy (al. Jana Pawla II) parę minut dalej, stacja metro. 
Idealne do dalszego najmu! 

Zapraszam do kontaktu 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiego mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do mieszkań jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły! 

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego mieszkania. 

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych. 

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Nieprawidłowy adres E-mail