Ekskluzywny Apartament w PRESTIŻOWYM miejscu

Mieszkanie na sprzedaż
1 925 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 82,44 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Warszawa Wola Mirów , Sienna
  • Rok budowy : 2012
  • Piętro: 5 na 8
  • Numer oferty : BL576742
  • Cena za m2 : 23350.32 PLN

Jeżeli chcesz mieszkać, a być może również pracować z samego serca miasta, marzysz o tym aby móc korzystać z uroków wielkomiejskiego życia, chcesz mieć je w zasięgu krótkiego spaceru lub po prostu chciałbyś przyjmowac swoich kontrahentów w miejscu, które posiada jeden z najbardziej pożądanych adresów w stolicy?To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!
Oferuję Państwu na sprzedaż ekskluzywny apartament w topowej LOKALIZACJI u zbiegu ulic Siennej i Żelaznej, położony na 5. piętrze z 8. pięter apartamentowca z 2012 roku o wdzięcznej nazwie Villa Karolina.
Łączna powierzchnia apartamentu wynosi 82,44 m2, na którą składają się:
- salon z kuchnią
- 3 pokoje
- 2 łazienki, w tym jedna z wanną a drugą z prysznicem
- Hol
Do mieszkania przynależy przestronny taras (ponad 30 mkw) oraz balkon (ok. 10 mkw), z których możemy podziwiać wspaniałą panoramę miasta!
Taras można przearanżować na ogród zimowy - są już gotowe plany i zgoda zarządcy nieruchomości - mogliby Państwo wówczas uzyskać ponad 30 mkw. dodatkowej powierzchni użytkowej;
Do apartamentu przynależy również komórka lokatorska (w cenie) oraz miejsce garażowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 75.000 PLN.

Ponadto do dyspozycji mieszkańców pozostaje basen, siłownia, sala fitness, reprezentacyjna Recepcja oraz całodobowa Ochrona.

Rodzaj własności:
lokal stanowi odrębną własność. Mieszkanie ma założoną
księgę wieczystą. Grunt pod budynkiem jest uregulowany dzięki czemu nie ma żadnych
przeciwwskazań, żeby zakupić oferowaną nieruchomość na kredyt.

BUDYNEK 

Villa Karolina jest kameralnym apartamentowcem o podwyższonym standardzie wykończenia. Inwestycja została stworzona dla ludzi na co dzień związanych zawodowo z biznesowym centrum stolicy. Budynek z 2012 roku charakteryzuje się wyjątkowo elegancką architekturą. Elewacja jest wykonana ze szkła i piaskowca, a klatki schodowe z materiałów takich jak szkło, marmur i stal.

LOKALIZACJA
Budynek znajduje się na rogu ul. Żelaznej i Siennej w bardzo atrakcyjnym i nieustannie rozwijającym się punkcie Warszawy. W bliskiej okolicy powstają biurowce, odnawiane są historyczne kamienice, a skwery i place poddawane są całkowitej renowacji. W okolicy wiele punktów usługowych restauracji i kawiarni. Stacja metra przy rondzie ONZ, jak i wiele stacji tramwajowych i autobusowych czyni z Villa Karolina jedną z lepiej skomunikowanych lokalizacji miasta.

Zapraszam na prezentację Twojego przyszłego miejsca zamieszkania!