1 359 605 PLN (16 900 PLN / m2)

Wygodne i komfortowe dla rodziny

Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Adama Branickiego

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

MIESZKANIE DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT, WYGODĘ I BEZPIECZEŃSTWO!

PEŁNA WŁASNOŚĆ!

Mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze apartamentowca przy ul. Adama Branickiego w Wilanowie zostało wykończone z dużym rozmysłem i pieczołowitością, mając na celu komfort życia i dobrostan mieszkającej w nim rodziny. Z pragmatyzmem, ale także z wyobraźnią przestrzenną inżyniera przemyślany został nie tylko układ mieszkania i jego wyposażenie, ale nawet umiejscowienie kontaktów.

Gdy wchodzimy do mieszkania otwiera się przed nami obszerna przestrzeń holu, przechodzącego w salon z bogato wyposażonym aneksem kuchennym (45,43 m2). Połączone pomieszczenia tworzą otwartą przestrzeń, dającą poczucie swobody i dużej perspektywy. Z holu wchodzimy także do dwóch łazienek (5,78 m2 i 3,82 m2). Jedna z łazienek wyposażona jest w SAUNĘ! Nie do przecenienia jest możliwość korzystania we własnym mieszkaniu z relaksu i domowego spa, gdy wracamy z pracy, czy  po długim spacerze w zimne jesienne i zimowe dni. Mieszkanie wyposażone jest także w KLIMATYZACJĘ, co z drugiej strony daje komfort życia w letnie upały.

W mieszkaniu znajdują się jeszcze dwa ustawne pokoje (13,45 m2 i 11,64 m2), które można wykorzystać jako dwie sypialnie lub jako sypialnię i gabinet. 

Mieszkanie jest przystosowane do wykorzystywania nowoczesnych urządzeń jak kino domowe, czy szybki Internet.

Pokoje sypialne mają ekspozycję północno-zachodnią, a ich okna wychodzą na cichy, zielony dziedziniec osiedlowy z widokiem na daleką perspektywę Wilanowa. Z salonu wychodzimy na zadaszony, ale dobrze oświetlony słońcem balkon/taras  (8,20 m2). Salon i taras ma ekspozycję południową!

Budynek zbudowany w 2018 roku z wykorzystaniem najnowocześniejszych, także pod kątem ekologii, materiałów jest chronionym, monitorowanym apartamentowcem, posiadającym recepcję. W parkingu podziemnym znajdują się dwa miejsca postojowe (jedno na platformie) przynależne do oferowanego mieszkania i dodatkowo płatne 50 000 zł. 

Budynek znajduje się w rejonie dobrze zaopatrzonym w miejską infrastrukturę usługową i komunikacyjną (autobusy). Blisko znajdują się sklepy, różnorodne usługi, przedszkola, szkoły, banki. W pobliżu przebiega obwodnica południowa Warszawy, co zapewnia łatwy wyjazd z miasta, ale także szybkie przemieszczanie się do innych dzielnic Warszawy. Nie daleko (parę kilometrów) jest Las Kabacki i Ogród Botaniczny w Powsinie. Blisko także znajduje się barokowy kompleks pałacowy króla Jana III Sobieskiego z pięknym ogrodem. łatwo dojechać do linii metra M1.

Mieszkanie polecam osobom ceniącym sobie komfort i wygodę. Doskonała propozycja dla rodziny!

Zapraszam do oglądania!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiego mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do mieszkań jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły! 

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego mieszkania. 

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych. 

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Konrad Kleczkowski
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.