Mieszkanie w sercu Starego Miasta, Pl. Zamkowy

Mieszkanie na sprzedaż
2 370 000 PLN , Pow. 85 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
85 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Piwna
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
BLN666705
Cena za m2:
27 882 PLN
Serce Starego Miasta, to miejsce w którym nie tylko żyje historia

Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego lokum, które z pewnością jest niepowtarzalne. To mieszkanie pozwoli Tobie z każdej strony obserwować plac zamkowy za pomocą ośmiu okien, wychodzących na Północ, Południe, Wschód i Zachód.


Mimo tak doskonałej lokalizacji w centralnej części miasta, mieszkanie jest odpowiednio wygłuszone.

Wchodząc do tego niepowtarzalnego budynku mijamy ogród, gdzie duża ilość zieleni oraz przestrzeń dla spacerowiczów sprawia, że w każdej chwili odpoczywamy.

Sam układ mieszkania pozwala na dokonanie najróżniejszych aranżacji. Aktualnie panujący w lokum wystrój ma charakter vintage. Sprawia to, że możemy poczuć się jakbyśmy wrócili do kilkudziesięciu lat wcześniej.
Nie jest to mieszkanie dla każdego tylko dla prawdziwych miłośników Starego miasta w Warszawie

Pokoje znajdujące się w mieszkaniu mają powierzchnię : 25,6m2, 22,5 m2, 16,6m2, przedpokój: 6,3m2, kuchnia: 9,4m2, łazienka 4,3m2.

Całkowity czynsz, łącznie z funduszem remontowym, wywozem śmieci i zaliczką na wodę dla dwóch osób wynosi 1026zł. Jest to niezwykle niski koszt patrząc na to, że znajdujemy się na Placu Zamkowym w Warszawie

Ciepła woda i centralne ogrzewanie dochodzi z sieci miejskiej. Wymienione zostały instalacje wodno - kanalizacyjne i C.O.

Zapraszam serdecznie do kontaktu, a przede wszystkim na prezentację.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiego mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do mieszkań jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły! 

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego mieszkania. 

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Nieprawidłowy adres E-mail