49m2, Śródmieście Wspólna, 2 pokoje, inwestycja

Mieszkanie na sprzedaż
719 000 PLN , Pow. 49 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
49 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Wspólna
Rok budowy:
1955
Piętro:
7 na 7
Numer oferty:
BLN243260
Cena za m2:
14 673 PLN
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni  49 m,  usytuowane w ścisłym centrum Warszawy- Śródmieście przy ulicy Wspólnej. Mieszkanie idealne do własnej aranżacji oraz na inwestycje. 

Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze siedmiopiętrowego budynku z windą. Pokoje niezależne, mieszkanie dwustronne. Okna wymienione - w pokojach nowe drewniane, w kuchni PCV. Na podłodze w pokojach i przedpokoju parkiet, w łazience i kuchni płytki. Łazienka z wanną. Kuchnia umeblowana i wyposażona. Z okna kuchni piękny widok na Pałac Kultury. Duży balkon z balkonem, z którego mamy widok na bardzo ładną architekturę Ministerstwa Rolnictwa.


Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiego mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do mieszkań jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły! 

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego mieszkania. 

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Nieprawidłowy adres E-mail