Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Koziegłowach.
LOKALIZACJA:
Osiedle graniczy z terenami leśnymi Puszczy Zielonka - jednego z największych kompleksów leśnych w okolicach Poznania, co zapewnia mieszkańcom szybki dostęp do natury, tras spacerowych i rowerowych.
Jednocześnie lokalizacja łączy spokój z wygodą życia codziennego - w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej, a do Poznania można dojechać w kilkanaście minut. To miejsce szczególnie cenione przez osoby aktywne, które chcą mieszkać blisko lasu, nie rezygnując z miejskiej infrastruktury.
LOKALIZACJA I OTOCZENIE :
Jednym z największych atutów Osiedla Leśnego jest bliskość natury - w okolicy znajdują się tereny spacerowe, las oraz miejsca sprzyjające rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi. Jednocześnie lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury:
-sklepy i punkty usługowe w Koziegłowach
-szkoły i przedszkola w pobliżu
-przystanki komunikacji miejskiej zapewniające dojazd do Poznania
-szybki dojazd samochodem do centrum Poznania (ok. 10-15 min w zależności od ruchu)
MIESZKANIE:
Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy.
Wnętrze mieszkania jest wyjątkowo jasne - dzięki wschodnio-zachodniej ekspozycji przez cały dzień dociera tu mnóstwo naturalnego światła.
Układ mieszkania jest bardzo funkcjonalny: korytarz z zabudowaną szafą, przestronny salon wyjściem na sporą loggię, jasna kuchnia, sypialnia oraz duża łazienka.
Mieszkanie jest bardzo zadbane.
Sporym atutem jest wiele miejsc postojowych pod budynkiem - zaparkowanie w godziach wieczonych na pewno nie będzie problemem.
Comiesięczne koszty utrzymiania nieruchomości to około 700 zł.
Do budynku doprowadzony jest cieplik miejski.
POWIERZCHNIA MIESZKANIA: 52,4 m²
-salon - 20 m²
-sypialnia - 13 m²
-łazienka - 6 m²
-hol - 4,4 m²
-kuchnia - 9 m²
SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:
Piętro: 2 z 5
Winda: nie
Ogrzewanie: cieplik miejski
Czynsz: ok. 700 zł/mies.
Budynek: rok budowy 1993r.
KOMUNIKACJA:
Autobusy: linia 227, 312, 322,323,388, 394 - przystanek w odległości 400 m
OPIS LOKALIZACJI
W najbliższej okolicy znajdują się:
Przedszkole nr 2 - 400 m
Szkoła Podstawowa w Koziegłowach - 1,1 km
Żabka - 500 m
Lidl - 1,4 km
Market Aldi - 1,4 km
Biedronka - 1 km
FORMA WŁASNOŚCI
Pełna własność z Księgą Wieczystą
CENA
449 000 zł
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!
449 000,00 PLN (8 568,70 PLN)
PRZESTRONNE M2 | DUŻA LOGGIA | ZIELAŃ ZA OKNEM
Mieszkanie na sprzedaż,
Koziegłowy, Osiedle Leśne
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Koziegłowy, Osiedle Leśne
- Powierzchnia:52,40 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 1992
- Piętro: 2 z 4
- Numer oferty: 34964553108
- Cena: 449 000,00 PLN
- Cena za m2: 8 568,70 PLN