Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niespełna 68 m², położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2013 roku, zlokalizowanym w spokojnej części Brwinowa.
Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, cichym osiedlu, jednocześnie w bardzo dogodnej lokalizacji - w bliskiej odległości od Galerii Brwinów, stacji PKP, komunikacji miejskiej, sklepów, szkół, przedszkoli oraz pełnej infrastruktury usługowej. To idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących wygodę codziennego życia i szybki dojazd do Warszawy.
Układ mieszkania został zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańców.
W skład nieruchomości wchodzą:
- 3 oddzielne sypialnie,
- otwarta i funkcjonalna kuchnia
- salonik z częścią wypoczynkową,
- łazienka wyposażona zarówno w wannę, jak i prysznic,
- dodatkowa powierzchnia do przechowywania - spiżarka/schowek.
Mieszkanie jest jasne, ustawne i bardzo dobrze rozplanowane, dzięki czemu zapewnia wygodę użytkowania dla większej rodziny lub osób pracujących zdalnie.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe zadaszone w hali garażowej - dodatkowo płatne 40 000 zł.
Atuty nieruchomości:
- zamknięte i spokojne osiedle,
- świetna komunikacja - blisko PKP,
- pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut,
- 3 niezależne sypialnie,
- dodatkowa spiżarka/schowek,
- miejsce postojowe,
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
759 900,00 PLN (11 311,40 PLN)
Funkcjonalne 3 pokoje w Brwinowie
Mieszkanie na sprzedaż,
Brwinów, Sportowa
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Brwinów, Sportowa
- Powierzchnia:67,18 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2013
- Piętro: 2 z 3
- Numer oferty: 34964552761
- Cena: 759 900,00 PLN
- Cena za m2: 11 311,40 PLN