4 200 PLN (64 PLN / m2)

Lokal usługowy blisko metra

Lokal handlowy/usługowy na wynajem,
Warszawa

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Lokal usługowy o pow. 66m2 położony na poziomie -1 z windą, w odległości ok 300m2 od stacji metra Imielin

Lokal składa się z recepcji, 3 pomieszczeń i łazienki.

Możliwość wynajęcia pustego lokalu bądź zakupu lub dzierżawy solarium stojącego i kabiny solarium leżącego.

W tym samym budynku znajduje się gabinet kosmetyczny i salon fryzjerski, które mogą być doskonałym źródłem klientek.

W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, restauracje, korty tenisowe, centrum sportu i rekreacji, szkoła podstawowa oraz liceum.

Niewielki koszt opłat administracyjnych ok. 200zł

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia lokalu o pow. 78m2 na parterze budynku.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Karolina Kopeć
Nieprawidłowy adres E-mail