8 500 PLN (109 PLN / m2)

Lokal usługowy z witryną blisko metra

Lokal handlowy/usługowy na wynajem,
Warszawa

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy o pow. 78m2 (open space) w odległości ok. 300m od stacji metra Imielin. 


Lokal wykończony  w wysokim standardzie
Znakomicie nadaje się pod gabinet medycyny estetycznej, świadczący np. usługi laserowe. W tym samym budynku znajduje się gabinet kosmetyczny i salon fryzjerski, które mogą być doskonałym źródłem przyszłych klientek.


Idealnie nadaje się także do prowadzenia:


  • banku

  • działalności handlowej, 

  • edukacyjnej

  • gabinetu stomatologicznego

  • gabinetu lekarskiego


Lokal jest klimatyzowany.
Istnieje możliwość podłączenia systemu alarmowego i monitoringu.

W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, restauracje, korty tenisowe, centrum sportu i rekreacji, szkoła podstawowa oraz liceum.

Niskie opłaty administracyjne - ok. 200 zł

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia lokalu położonego na poziomie -1 o powierzchni ok. 66m2 w cenie 4200 zł netto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Karolina Kopeć
Nieprawidłowy adres E-mail