5 500 PLN (117 PLN / m2)

Świetna lokalizacja koło pl. Zbawiciela

Lokal handlowy/usługowy na wynajem,
Warszawa, Mokotowska

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Zapraszam do wynajęcia atrakcyjnego lokalu użytkowego w doskonałej lokalizacji na Mokotowskiej przy pl. Zbawiciela.
Lokal znajduje się na parterze kamienicy z 1949 roku i ma powierzchnię 47mkw. Składa się z sali sprzedaży ok. 42mkw i łazienki ok. 5mkw. Lokal ma dwa wejścia (od Mokotowskiej i od klatki), jest dwustronny i ma duże drzwi wejściowe-witrynę.
Wejście do lokalu jest bezpośrednio z ulicy. Lokal nadaje się idealnie na kawiarnię cukiernię, usługi, handel lub inną działalność. Lokal jest wolny od 1 czerwca i jest w bardzo dobrym stanie po generalnym remoncie w 2020 roku. Nie przegap tej okazji i skontaktuj się ze mną już dziś!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Film o nieruchomości
Plan Nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Paweł Tyl
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.