Lokal na Chmielnej, duży ruch pieszy, po remoncie

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
3 900 PLN , Pow. 53 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
53 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Chmielna
Rok budowy:
1898
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
BLN187016
Cena za m2:
74 PLN
Lokal użytkowy w świetnej lokalizacji przy ul. Chmielnej w kamienicy, o powierzchni 53 mkw
Atutami lokalu są:


  • Główna sala - 23,76mkw

  • Duży ruch pieszy na zamkniętej części między ul. Marszałkowską a ul. Bracką.

  • Lokalizacja: w pobliżu dwie linie metra M1 i M2
    Skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich (liczne linie autobusowe i tramwajowe).
    Od ponad 12 lat lokal wynajmowany jest na działalność kosmetyczną lub fryzjerską.

  • Dwa wejścia


Do lokalu są dwa niezależne wejścia, dzięki czemu można wynajmować dwa niezależne lokale ze wspólną toaletą, o podobnej powierzchni ok ~23mkw każdy,

Czynsz netto (w tym jest 700 zł czynszu administracyjnego)
Razem 4600 zł netto
Odstępne za wyposażenie lokalu - 35.000 zł netto

Zapraszam do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail