Lokal z witrynami Żurawia

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
21 320 PLN , Pow. 164 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
164 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Żurawia
Piętro:
0 na 6
Numer oferty:
BLN708562
Cena za m2:
130 PLN
Na wynajem lokal usługowy w samym centrum Warszawy, na ulicy Żurawiej. 
W sąsiedztwie restauracje, bary, dużo biur. 

Lokal o powierzchni 164m (z możliwością podziału) z witrynami od ulicy, oraz przestrzenią na zrobienie ewentualnego ogródka.

W tym momencie w stanie deweloperskim. Możliwe wakacje czynszowe dla przyszłego najemcy.

Zachęcam do kontaktu po więcej informacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail