Biuro w samym Centrum Warszawy

Biuro na wynajem
1 568 PLN , Pow. 24,12 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
24,12 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Świętokrzyska
Piętro:
2 na 5
Numer oferty:
BLN726806
Cena za m2:
65 PLN
Do wynajęcia niespełna 25 m2 powierzchni biurowej w kameralnym budynku w samym Centrum Warszawy przy ul. Świętokrzyskiej.

Bardzo dobrze skomunikowana okolica w pobliżu znajdują się dwie linie metra oraz kolei podmiejska.

Jednopokojowe biuro na drugim piętrze z recepcją, całodobową ochroną budynku oraz dużym reprezentacyjnym holem. Najemca ma dostęp do budynku 7 dni w tygodniu.

Nowoczesne oświetlenie, duże okna ze świetną dostępnością do światła dziennego i wykładzina na podłodze.

Powierzchnia biurowa idealna pod działalność gospodarczą, bądź do dalszego wynajmu.

Do podanej kwoty czynszu należy doliczyć koszty eksploatacyjne - 14 zł/m2 netto i miesięczna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i oglądania!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail