Urocze biuro w Śródmieściu nie za miliony monet

Biuro na wynajem
2 151 PLN , Pow. 33,09 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
33,09 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Świętokrzyska
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
BLN595731
Cena za m2:
65 PLN
Zapraszam do wynajęcia ponad 33 m2 powierzchni biurowej w budynku biurowym w ścisłym Centrum Warszawy przy ul. Świętokrzyskiej.

Bardzo dobrze skomunikowana okolica, w pobliżu znajdują się dwie linie metra, liczne linie tramwajowe oraz autobusowe.

Warszawa śródmieście - w bliskiej okolicy Park Saski, ulica Nowy Świat oraz Marszałkowska.

Jednopokojowe biuro z zapleczem oraz wc mieści się na parterze w budynku z recepcją, całodobową ochroną budynku i reprezentacyjnym holem. Najemca ma dostęp do budynku 7 dni w tygodniu.

Nowoczesne oświetlenie, duże okna ze świetną dostępnością światła dziennego oraz wykładzina na podłodze.

Powierzchnia biurowa idealna pod działalność gospodarczą, bądź do dalszego wynajmu.

Do podanej kwoty czynszu należy doliczyć koszty eksploatacyjne - 14 zł/m2 netto i miesięczna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i oglądania!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail