Biuro w samym Centrum Warszawy

Biuro na wynajem
1 249 PLN , Pow. 19,22 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
19,22 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Jasna
Piętro:
3 na 5
Numer oferty:
BLN374090
Cena za m2:
65 PLN
Do wynajęcia biuro o powierzchni 19,22 m w budynku biurowym położonym w samym Centrum Warszawy. w dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu budynku stacja metra Linii M1 i M2 oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. W okolicy liczne punkty handlowe i lokale gastronomiczne.


LOKALIZACJA:
Śródmieście, okolice ulicy Marszałkowskiej i Nowego Światu
bardzo dobra komunikacja miejska: liczne linie autobusowe i tramwajowe,
                                                          linia metra M1 i M2


OPIS:
układ: 1 pokój
na podłodze wykładzina
nowoczesne oświetlenie
duża dostępność światła dziennego
reprezentacyjny hol
recepcja
ochrona budynku
parter

KOSZTY:
Do podanej ceny najmu należy doliczyć koszty eksploatacyjne: 14 zł/m2

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA I WYNAJMOWANIA !!!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail