2 590 PLN (25 PLN / m2)

Wynajmę dobry lokal w stuprocentowej lokalizacji

Lokal handlowy/usługowy na wynajem,
Łomża, Giełczyńska

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Do wykorzystania duże reklamowe witryny w lokalu przy głównej ulicy Łomży o bardzo dużym natężeniu ruchu i głównym spacerowym chodniku pomiędzy Starym Rynkiem, a zabytkową Katedrą. Funkcjonalny - dwa oddzielne wejścia od ulicy i oddzielne wejście od zaplecza. Dwie łazienki, dwie klimatyzacje, możliwość podziału na oddzielne lokale, idealny pod każdą branżę.

Bezcenny znany adres, znana ulica, prestiżowe sąsiedztwo. Lokal w centrum Łomży w pobliżu Urząd Miejski, notariusz, komornik, sąd, kancelarie, uczelnie wyższe, szkoły, dentyści, lekarze, apteka, hotele, muzea, pałac biskupi, pełna infrastruktura, parking.

Promocyjny czynsz ofertowy przez pierwsze 3 miesiące, kolejne po 3200 zł, media wg. liczników, kaucja.

Polecam.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Sławomir Borowy
Nieprawidłowy adres E-mail