690 PLN (28 PLN / m2)

Lokal wynajmę w super lokalizacji

Lokal użytkowy na wynajem,
Łomża, Legionów

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Wynajmę lokal przy głównej ulicy Łomży przy Alei Legionów  (trasa Warszawa Mazury, największe natężenie ruchu w Łomży). Dodatkowo lokal przy skrzyżowaniu dwóch ulic i dwóch przejść dla pieszych oraz przystanku komunikacji miejskiej.

Przy lokalu duży parking. Super sąsiedztwo, bezpośrednio przy Aptece, Dr.Max, w pobliżu McDonald, stacja paliw Circle, centrum handlowe Aleja Park, poczta, kościół, przychodnie zdrowia, duże osiedle mieszkaniowe, dworzec autobusowy, szkoły, przedszkola (pełna infrastruktura).

Wejście do lokalu bezpośrednio przy Aptece Dr.Max schodkami w dół.

Czynsz brutto, kaucja zwrotna, ogrzewanie c.o. gazowe.

Polecam. Bez prowizji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej nieruchomości do najmu w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na wynajem, także mamy dostęp do ofert mieszkań, domów, lokali, obiektów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz wystawić do wynajmu podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii wynajęcia Twojej nieruchomości.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Sławomir Borowy
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.