Lokal usługowo-biurowy w centrum Konstancina

Lokal medyczny na wynajem
17 250 PLN, Pow. 230 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
230 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Konstancin-Jeziorna , Warszawska
Rok budowy:
2020
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
BL176813
Cena za m2:
75 PLN
Do wynajęcia lokal użytkowy pod działalność działalność medyczną / kosmetologiczną w nowo zbudowanym obiekcie zlokalizowanym przy ul.Warszawskiej 22 w Konstancinie Jeziorna.

LOKAL:
Lokal znajduje się na I piętrze. Jasny, z dużymi witrynami wychodzącymi wprost na główną ulicę. Wielkość lokalu to 230m2 z możliwością podziału na 3 mniejsze. Zamontowane są 3 liczniki prądu jak i 3 urządzenia klimatyzacji. Wysokość ścian wynosi 3,5m. Lokal będzie powiększany zgodnie z projektem widocznym na rzucie pomieszczenia ( powierzchnia z lewej strony). Stan developerski pozwala na własną aranżację pomieszczenia. Koszt wykończenia do odebrania w wakacjach czynszowych.

MEDIA:
Internet (światłowód), prąd, woda, kanalizacja miejska, ogrzewanie, klimatyzacja. Opcjonalnie instalacja alarmowa.

W cenie:
- 2 miejsca parkingowe na każde 100m2 wynajmowanej powierzchni

Dodatkowe opłaty:
- Woda i prąd według zużycia
- Opłaty eksploatacyjne

BUDYNEK:
Budynek z 2020 roku znajduję się w prestiżowej lokalizacji i jest zbudowany w stylu nowoczesnym. Posiada cztery poziomy użytkowe, wliczając parter. W budynku jest klimatyzowana winda.

LOKALIZACJA:
Lokal znajduje się przy rondzie, które krzyżuje drogi wojewódzkie- 724 ( Warszawa- Konstancin-Jeziorna- Góra Kalwaria) i 721 (Nadarzyn- Piaseczno - Wiązowna - Duchnów)
Przystanek autobusowy naprzeciwko budynku: Autobusy ZTM - linia 700, 710, 724,742, L14, L16, L21, L28, N50. W pobliżu przychodnia, banki, Urząd Miasta i Gminy, piekarnia, apteka, punkty usługowe i sklepy spożywcze.

W tym budynku do wynajęcia jest jeszcze lokal na III piętrze.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji lokalu.
Nieprawidłowy adres E-mail