Lokal na biuro, gabinet, z wyposażeniem Dąbrowa

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
2 000 PLN , Pow. 23 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
23 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Gdynia Dąbrowa , Gorczycowa
Rok budowy:
1996
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
1341034
Cena za m2:
87 PLN
Niezależny lokal usługowy idealnie nadający się na biuro, gabinet, punkt obsługi klienta, punkt przyjmowania-odbioru zamówień, itp. 

LOKAL: jasny, przestronny, wyremontowany 2 lata temu, mieści się na parterze budynku.  Powierzchnia użytkowa to 23 m2, wysokość - 3,06 m. Składa się z części głównej (ok.18 m2), zaplecza socjalnego, wc, wydzielonej strefy na przechowywanie dokumentacji. Pomieszczenie wyposażone w klimatyzację, instalację alarmową oraz rolety antywłamaniowe. Posiada 3 witryny oraz powierzchnie reklamowe z dwóch stron fasady budynku. W pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe. 

INFORMACJE DODATKOWE:
- lokal wyremontowany 2 lata temu
- kaucja w wysokości 1-miesięcznej kwoty najmu netto
- okres wynajmu min. 12 miesięcy
- w lokalu mogą pozostać: 2 monitory, stanowisko do pracy z dwustronnym lustrem, miejscem do pracy dla 2 osób, miska fryzjerska, 2 pomocniki fryzjerskie, mały kombajn kosmetyczny, szafka, szafa na okrycia.

LOKALIZACJA: osiedle z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Lokal w sąsiedztwie innych punktów usługowych i sklepów położonych na parterze niniejszego budynku oraz sąsiednich.

KOMUNIKACJA: miejsce doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem. W pobliżu wjazd na obwodnicę, pętla autobusowa, skąd szybko można dostać się do centrum Gdyni, stacji SKM Karwiny, do Gdańska Oliwy i Sopotu.

PODANA KWOTA NAJMU JEST KWOTĄ NETTO.
Nieprawidłowy adres E-mail