160 000 PLN (90 PLN / m2)

Atrakcyjna działka z opcją budowy domu * ZATOR

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Zator

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Jeśli chciałbyś wybudować swój dom w zielonej okolicy z czystym powietrzem i lasami wokół - wybierz działkę w Puszczy Mariańskiej, w miejscowości Zator.

Obszerna działka, na której można zbudować duży dom i ciągle mieć przestrzeń na ogród, oczko wodne i małą architekturę: powierzchnia działki 1780m2

Przestrzeń łatwa do zaplanowania, dzięki dobrym proporcjom działki, wymiary: 37m x 48m

Blisko do Warszawy - tylko 58 km do centrum stolicy

Sąsiedztwo Puszczy Bolimowskiej - działka w odległości zaledwie 300 m od granicy Puszczy Bolimowskiej, wystarczy przejść 500 m, żeby znaleźć się w lesie

Dogodny dojazd drogą asfaltową

Wsparcie sąsiadów - w sąsiedztwie wybudowane dwa nowe parterowe domy

Opcja zlecenia budowy domu właścicielowi działki, który prowadzi firmę budowlaną

Oferujemy działkę we wsi Zator w województwie mazowieckim, w powiecie żyrardowskim, w gminie Puszcza Mariańska.

Wydane warunki zabudowy. Doprowadzone media: prąd, wodociąg.

Opcja budowy domu na zakupionej działce.
Na sąsiednich działkach wybudowano dwa domy parterowe. Możesz zlecić budowę solidnej firmie, która te domy wybudowała. Na zdjęciach widać inwestycje zrealizowane na sąsiednich działkach. Możesz mieć dom podobny do tego za zdjęciach albo od zrealizować swój własny projekt - to Twój wybór!

Polecam i zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w terenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Film o nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Marzenna Chełstowska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.