130 000 PLN (371 PLN / m2)

Piękna działka ROD, Mokotów

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż,
Warszawa, Imielińska

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

ROD Ogród Działkowy Imielińska

Pięknie zagospodarowana działka z nowym domkiem, malowniczy ogródek, różnorodne, zadbane nasadzenia: byliny, drzewa owocowe, krzewy.

Domek drewniany z bali o grubości 7 cm wybudowany w 2020 roku. Kryty gontem bitumicznym. Powierzchnia domku 20 m2 plus 15 m2 altany pod jednym dachem, w razie chłodu lub deszczu ściany z przezroczystej plandeki. Pod domkiem piwnica murowana. Wejście do domku z dwóch stron schodami. W domku salonik z aneksem kuchennym, meble na wymiar, kuchenka gazowa, lodówka, terma. Wykończenie w wysokim standardzie. Wszystkie sprzęty nowe.
W domku jest woda, ogrzewana termą, instalacja elektryczna, mini szambo ekologiczne rozsączeniowe.
Ogrodzenie nowe z paneli metalowych na podmurówce od frontu oraz przy słupkach.
Obiekt monitorowany całodobowo, podgląd kamer z całej działki w telefonie komórkowym.

Cały teren ogrodu działkowego jest jedną działką, która uzyskała w 2020 roku decyzję o uzyskaniu prawa użytkowania wieczystego. 
Teren ogrodu jest uzbrojony w instalację elektryczną, wodę pitną oraz tzw. wodę fosową, której zużycie nie jest opomiarowane. Bezpieczna okolica i bardzo mili sąsiedzi to dodatkowe atuty nieruchomości, idealne miejsce do relaksu po pracy wśród pięknej zieleni dla osób, które nie mają czasu na weekendowe wyjazdy na Mazury.

Działka położona na warszawskim Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Łyżwiarskiego Stegny, doskonale skomunikowana, idealny dojazd komunikacją miejską.

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.