108 999 PLN (168 PLN / m2)

Działka rekreacyjna w ROD przy Jez. Czerniakowskim

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż,
Warszawa, Romana Statkowskiego

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Działka rekreacyjna prawie 700 m2 w ROD przy Jeziorku Czerniakowskim

Oferta odpłatnego przeniesienia prawa dzierżawy podwójnej wielkości działki rekreacyjnej w Rodzinnych Ogrodach Działkowych przy Jeziorku Czerniakowskim oraz własności nasadzeń i nakładów (w tym altanka letniskowa). 

Działka ma kształt zbliżony do kwadratu i powierzchnię blisko 700 m2 (formalnie 650 m2) i jest położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Jeziorka Czerniakowskiego. Posiada liczne nasadzenia w postaci kwiatów, krzewów i drzew owocowych. Działka jest ogrodzona, ma zapewniony dostęp do elektryczności oraz własne ujęcie wody. Na środku działki stoi altana (domek), która jest w pełni podpiwniczona (wysokość 185 cm) oraz obłożona od zewnątrz nowymi deskami. Wewnątrz altany mamy mały pokój i pomieszczenie pomocnicze przy wejściu będące połączeniem aneksu kuchennego oraz przestrzeni do przechowywania. 

Okolica jest cicha i spokojna, skomunikowana liniami autobusowymi. Największą atrakcją jest bezpośrednie sąsiedztwo Jeziorka Czerniakowskiego - miejsca do spacerów i rekreacji, w tym np. wędkarstwa, aktywności wodnej na kajakach czy na małych żaglówkach (Przystań Wodna i Szkoła Żeglarska "Kliwer"), a latem także jako kąpielisko. Nieopodal jeziorka znajdziemy też stadninę koni. Jeziorko Czerniakowskie jest rezerwatem przyrody i stanowi schronienie dla ptaków, co może być dodatkowym atutem dla miłośników przyrody.

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Białe Lwy - Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.