Działka Boernerowo z Domem z 1936 roku

Działka (Budowlana) na sprzedaż
4 080 000 PLN , Pow. 1 510 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 510 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo Boernerowo
Numer oferty:
BLN444985
Cena za m2:
2 702 PLN
Do sprzedania regularna działka z przedwojennym domem na Warszawskim Boernerowie!

Dom wybudowany został w 1936 roku (Nieruchomość NIE jest objęta przez Konserwatora)


Powierzchnia całej działki to 1510 mkw.

Wymiary działki to ok: 33,5 mkw x 45 mkw

Powierzchnia użytkowa ogrodu bez domu to ok 900 mkw. W ogrodzie znajdują się dwa oczka wodne oraz altanka. Ogródek zadbany, lecz w niektórych miejscach wymaga odrobiny serca :)

Na terenie nieruchomości znajdują się trzy miejsca postojowe w garażu (Obecnie miejsca wykorzystywane są w inny sposób)

Media

- Kanalizacja
- Gaz
- Woda miejska
- Światłowód
- Prąd

 

Okolica

Dom położony jest tuż przy Lesie Bemowskim. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie prywatność, cieszę oraz bliskość z naturą. W okolicy znajdziemy liczne ścieżki rowerowe oraz piesze.
W odległości ok 100 m znajduje się rezerwat przyrody "Łosiowe Błota"Piękna działka budowlana usytuowana wokół domów jednorodzinnych. Działka płaska ogrodzona w pełni uzbrojona. Droga dojazdowa do nieruchomości jest asfaltowa.Zapraszam do Kontaktu :)

 

 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail