128 200 PLN (100 PLN / m2)

Piękna działka pod budowę domu gm. Dębe Wielkie

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Walercin

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości
Położona w miejscowości Walercin, gmina Dębe Wielkie, powiat Mińsk Maz. 

Droga dojazdowa asfaltowa, w ostatniej części utwardzona. Udział w drodze. 
Działka w kształcie trapezu.
Prąd i woda w drodze.
Nasadzenia: dąb, topola, brzoza. 
Działka położona przy mało użytkowanej linii kolejowej. 

Idealne miejsce dla osób poszukujących kontaktu z naturą, pięknych widoków i malowniczej, spokojnej okolicy, która obfituje w miejsca na rekreację. 

Atrakcje:
Stajnia Liskowy Staw, Górka saneczkowa, Akacjowy Zakątek, Kucykowa Zagroda, Chata Wiklina Restauracja, Łowisko (jezioro w którym można pływać) 

Do Warszawy można dojechać autem w 25 minut 
Do Mińska Mazowieckiego w 15 minut. 
Do PKP Dębe Wielkie 10 km. 

Istnieje możliwość zakupu sąsiadujących działek, które posiadają pozwolenie na budowę (dostępne powierzchnie: 647 m2, 800 m2) oraz działki rolnej w drugiej linii zabudowy o powierzchni 5500 m2.

Zapraszam do kontaktu i współpracy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Jakub Wadas
Nieprawidłowy adres E-mail