249 000 PLN (16 PLN / m2)

Działka budowlana 1.54 ha Świątki, Mazury

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Świątki

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Na sprzedaż piękna działka  rolno-budowlana o pow 1,54ha (15400m2)  posiadająca  warunki zabudowy ( dom mieszkalny jednorodzinny + budynek gospodarczy) w sercu przepięknych, zielonych i malowniczych  Mazur 

Działka posiada dojazd drogą gminną. Media w pobliżu- prąd i woda. Kanalizacja, ścieki- przydomowa oczyszczalnia lub sieć wiejska. Działka płaska, z niewielkim spadkiem, o regularnym kształcie prostokąta. Idealnie nasłoneczniona z dobrą wystawą względem stron świata.
Bardzo dobra komunikacja: do Olsztyna ok 25km- nową drogą, dojazd to jedyne 25-30min; do Dobrego Miasta ok 12km. Do pobliskiego Jeziora Skolickiego z publiczną plażą - 7km. Piękne duże jezioro Narie i okolice Kretowin to tylko 15km.

Dodatkowe atuty to piękny widok i dobre sąsiedztwo oraz położenie na skraju wsi - w odległości 1,5 km od lasu i 3 km od malowniczej Rzeki Pasłęki będącej rezerwatem przyrody "Ostoją Bobrów"
Malowniczy teren, na którym znajduje się działka jest przepięknie położony z widokiem na okoliczne łąki, z dala od drogi.

Działka z dużym potencjałem- możesz wybudować dom z dużą posesją, możliwość podziału działki na mniejsze. Świetna  inwestycja na przyszłość!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Agata Stepnowska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.