100 000 PLN (99 PLN / m2)

Działka Narew Stawinoga

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż,
Stawinoga, Zatorska

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Działka letniskowa o powierzchni 1010m2. Położenie tuż obok rezerwatu przyrody Stawinoga w starorzeczu Narwi, do rzeki Narew spacerkiem niecałe 10 minut, łatwy dojazd drogą lądową lub wodną do Zalewu Zegrzyńskiego. 
Doskonała jako tereny rekreacyjne, blisko trasy rowerowe, spacerowe, rzeka Narew i urokliwe trasy spacerowe. Wspaniałe miejsce do relaksu i aktywnego wypoczynku, raj dla wędkarzy i grzybiarzy.
Szybki dojazd z Warszawy (40-60min, 45km).

Nieruchomość objęta MPZP i przeznaczona w nim pod zabudowę letniskową. Możliwość postawienia domku letniskowego.

Działka ogrodzona z mediami (prąd i woda) Niewielkie, naturalne zadrzewienie oraz trawa. 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Artur Hynek
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.