450 000 PLN (233 PLN / m2)

Działka budowlana tuż przy lesie w Międzyborowie

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Sade Budy, Leśna

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Jeśli cenisz sobie spokój i życie na łonie natury to idealne miejsce aby wybudować dom na działce budowlanej w Międzyborowie.
Gotowa do zabudowy. Na działce znajduje się przyłącze kanalizacji, woda miejska.
Prąd i gaz są tuż przy działce w ulicy.
Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
W bliskim położeniu znajdują się sklepy, apteki oraz stacja PKP w Międzyborowie.
Do trasy A2 jest zaledwie około 7 km.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Sylwia Ilnicka
Nieprawidłowy adres E-mail