Nowa Wrona

Działka (Budowlana) na sprzedaż
740 000 PLN, Pow. 20 000 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
20 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Nowa Wrona
Numer oferty:
BL989816
Cena za m2:
37 PLN
Oferowana działka o powierzchni 2 ha położona jest w Nowej Wronie, powiecie płońskim, gminie Joniec.
Dojazd do działki powiatową drogą asfaltową.
Odległość od drogi wojewódzkiej DW571 około 3km.

Jednocześnie, do planowanej trasy S10 około 2.5km, co powinno pozostać bez większego wpływu na ciszę na działce oraz przy korzystnej lokalizacji węzła drogowego zapewni bardzo sprawny dojazd w wielu kierunkach.

Warunki Zabudowy obejmują budowę 16 domów jednorodzinnych.

Istnieje możliwość zakupu pozostałej części działki, o powierzchni 3,81 ha, w sumie 5.81 ha i uzyskania Warunków Zabudowy na całość działki.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Ze względu na brak MPZP nie ma też związanych z nim ograniczeń, co pozostawia inwestorowi więcej otwartych możliwości do ewentualnych modyfikacji WZ zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.

Wymiary działki podane w przybliżeniu, kształt działki zbliżony do trapezu:

cała działka:
szerokość 108 - 115 m, długość zaś 510 - 531 m,
część z wydaną WZ:
szerokość 108-112 m, długość ok. 180m

W okolicy inwestycje deweloperskie / osiedle domów jednorodzinnych i coraz liczniejsze pojedyncze kameralne działki z wydanymi warunkami zabudowy. Las i pola uprawne.

Przybliżone odległości:
do lotniska w Modlinie - około 15 km, podobna odległość do Nowego Dworu Mazowieckiego,
Nasielsk - 18 km,
Płońsk - 21 km,
Do trasy S7 - 8.5 km,
Warszawa Centrum - 52 km.

Jeden właściciel, w dziale IV KW brak wpisów - bez obciążeń.

Media: prąd.
Dostawca energii elektrycznej złożył oświadczenie, iż w razie zawnioskowania o przyłącze, zapewni dostawę energii elektrycznej dla obiektu zgodnie z aktualnie wydanymi WZ na 16 domów jednorodzinnych, o mocy przyłączeniowej 16 x 16kW.

Media: woda.
Gmina Joniec otrzymała właśnie finansowanie na budowę wodociągu w Nowej Wronie. Realizacja planowana jest w przyszłym roku. Inwestor z własną wizją na osiedle może już wnioskować o uwzględnienie w projekcie pożądanej ilości dostarczanej wody.

Idealne miejsce na osiedle dla osób poszukujących spokoju, oddalone od zgiełku, w enklawie ciszy i bliskości przyrody a jednocześnie z szybkim dojazdem do Nasielska, Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego, jak i Warszawy.

Na zdjęciach oznaczona jest cała działka o powierzchni 5,81 ha. Część działki z wydanymi Warunkami Zabudowy znajduje się bezpośrednio przy drodze powiatowej.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Nie odpowiadam za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Nieprawidłowy adres E-mail