600 000 PLN (299 PLN / m2)

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Łodzi

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż,
Łódź, Listopadowa

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Jeśli szukasz miejsca w Łodzi, gdzie chcesz wybudować piękny dom, w spokojnej okolicy koniecznie sprawdź tą ofertę.


Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 34x60m. Działka jest płaska, przez co nie musisz ponosić dodatkowych nakładów przy budowie, porośnięta trawą, nielicznymi drzewami oraz drzewkami. Działka jest nie ogrodzona. W ulicy (Jana Kiepury) znajduje się:


  • sieć wodociągowa

  • sieć gazowa

  • sieć teleinformacyjna 

  • sieć elektronenergetyczna


Dla tego obszaru nie ma uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, więc możesz w pełni wykorzystać jej potencjał. Najbliższa okolica to przede wszystkim zabudowa jednorodzinna

Dojazd do działki jest ulicą Jana Kiepury- droga utwardzona.

Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się do 10 min pieszo (około 750m). Dostępne linie to 53A, 53B, 53C, 53D oraz N7A.

Ze względu na to, że działka składa się z dwóch działek ewidencyjnych istnieje możliwość zakupu działki o powierzchni około 1000 m2.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu,


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Karolina Kotula Stańczak
Nieprawidłowy adres E-mail