1500m działka z widokiem na jezioro, Mazury

Działka (Budowlana) na sprzedaż
150 000 PLN , Pow. 1 503 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 503 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Harsz
Numer oferty:
BLN431745
Cena za m2:
100 PLN
Na sprzedaż ostatnie 3 działki, każda o powierzchni 1503 m2;  zlokalizowane w zielonej, malowniczej miejscowości Harsz w samym sercu Mazur. Działki położone na lekkim wzniesieniu, z których mamy przepiękny widok na jezioro Harsz. 
Działki idealne pod budowe jednorodzinną.  
Giżycko 15 km 
Działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania MN.07 - budownictwo jednorodzinne oraz uzupełniająco usługi turystyczne.
Media: prąd po drugiej stronie drogi, woda oraz kanalizacja przy działkach.
Gotowy projekt przyłączy wod-kan. Wydane warunki na prąd budowlany.

Faktura vat 23% (można odliczyć cały VAT na firmę)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów. Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!
Nieprawidłowy adres E-mail