600 000 PLN (82 PLN / m2)

Największa działka pod budowę w otulinie drzew

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż,
Pruszynek

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomościKoniecznie sprawdź tę ofertę!

Piękna, duża działka budowlana w miejscowości Pruszynek, 8 km od Siedlec. Powierzchnia ponad 7000 m2.

DLACZEGO WARTO?


  • Piękna, zadbana działka, gotowa do zabudowy

  • Staw i 30-letnie zadrzewienie działki 

  • Doprowadzone media

  • Projekt domu z pozwoleniem na budowę

  • Atrakcyjna lokalizacja

  • W pełni ogrodzona


Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy powiatowej drodze asfaltowej.
Działka jest w całości ogrodzona, posiada dwie bramy wjazdowe na przeciwległych stronach, a przez całą długość terenu przeprowadzona jest wewnętrzna utwardzona droga.

Teren działki został podniesiony i wyrównany, a wzdłuż ogrodzenia posadzono duże tuje, które z czasem staną się piękną zieloną ścianą, zapewniającą mieszkańcom dużo prywatności. Na działce wykopano również mały staw (do dalszej aranżacji).

Część powierzchni obsadzona jest ok. 30-letnim lasem (możliwość wycinki wg własnych potrzeb) 
Do nieruchomości doprowadzona jest: woda, prąd, gaz.
Przyłącze kanalizacyjne w ulicy.

Właściciel posiada projekt domu z pozwoleniem na budowę.
Projekt do wglądu.
Obecnie na działce usadowiony jest garaż gospodarczy.

Nieruchomość zlokalizowana jest w niewielkiej miejscowości, co zapewnia ciszę, spokój i kontakt z naturą.
Jednocześnie w kilkanaście minut można dojechać do Siedlec - blisko 78-tysięcznego miasta na prawach powiatu w woj. mazowieckim.

Zadzwoń po więcej szczegółów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy takiej działki na sprzedaż w naszej ofercie. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaoferować naprawdę wiele propozycji ofert na sprzedaż, także ma dostęp do działek i gruntów jeszcze nie wystawionych na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojej działki.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!


Film o nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Jakub Wadas
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.