Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Niwiska, zlokalizowanej w województwie lubuskim, przy ulicy Haliniec 5.
Dom o powierzchni 79,93 m² plus zabudowania gospodarcze 90,66m2 (w tym duży garaż z kanałem serwisowym) to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury i dogodny dojazd do miasta.
Spokojna okolica otoczona przyrodą
Nieruchomość graniczy z pięknym sosnowym lasem, oferując codzienny kontakt z naturą, w tym porannym śpiewem ptaków. Idealne miejsce dla miłośników spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Funkcjonalna przestrzeń czeka na Twój pomysł.
- budynki mieszkalne 79,93m2
- budynki pozostałe 60,15m2
- budynki pozostałe 30,51m2
Dom zbudowany z cegły w 1930 roku, wymaga remontu, co stanowi doskonałą okazję do stworzenia przestrzeni dopasowanej do Twoich potrzeb.
Składa się z trzech pokoi, na parterze, które możesz zaaranżować według własnych upodobań - dodatkowo istnieje opcja adaptacji poddasza.
To przestrzeń, którą możesz przekształcić w swoje wymarzone miejsce na ziemi.
Duża działka z potencjałem i dogodny dojazd
Dom położony jest na rozległej działce o powierzchni 2128 m², co daje wiele możliwości zagospodarowania.
Droga dojazdowa zapewnia wygodną komunikację, a dojazd do centrum Zielonej Góry zajmuje zaledwie 20 minut. W najbliższej okolicy znajduje się również sklep Dino ułatwiający bieżące zakupy.
Jeśli szukasz miejsca, które połączy spokój i naturę z dobrym dojazdem do miasta - ta oferta jest dla Ciebie.
Zadzwoń, aby umówić się na oglądanie nieruchomości i przekonaj się, jakie możliwości daje ten dom.
299 000,00 PLN (1 752,74 PLN)
Dom z potencjałem - 20 minut do Zielonej Góry
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Niwiska, Haliniec
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Niwiska, Haliniec
- Powierzchnia:170,59 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 1930
- Liczba pięter: 1
-
Powierzchnia działki:
2 128 m2
- Numer oferty: 34964552393
- Cena: 299 000,00 PLN
- Cena za m2: 1 752,74 PLN