Rezydencja otoczona starodrzewiem

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
4 990 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 705 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 8
  • Lokalizacja : Konstancin-Jeziorna , Lipowa
  • Rok budowy : 2018
  • Liczba kondygnacji: 2
  • Numer oferty : 184473
  • Powierzchnia działki : 935 m2
  • Cena za m2 : 7078.01 PLN

Reprezentacyjna rezydencja w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 705 mkw na działce o powierzchni 935 mkw zlokalizowanej w Klarysewie - najstarszej części Konstancina-Jeziorny.
Nieruchomość otoczona pięknym starodrzewiem i żywopłotem zapewniającym intymność i komfort życia.

Dom składa się z trzech kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej. Wybudowany w 2006 roku z wysokiej jakości materiałów, wykończony w 2018 - czeka na pierwszych mieszkańców.

Wchodząc do rezydencji znajdziemy się w przestronnym reprezentacyjnym salonie, który pięknie doświetlają okna o kilkumetrowej wysokości. Niepowtarzalny klimat wspólnych wieczorów zapewni wysokiej jakości obrotowy kominek zlokalizowany w jego centralnej części.
Z salonu przechodzimy do wygodnej, obszernej kuchni z najwyższej klasy sprzętem. Meble wykonane według indywidualnego projektu.
Kuchnia połączona jest z jadalnią mogącą pomieścić kilkunastu gości. Wyjdziemy z niej również do kameralnego ogrodu.
Na parterze znajduje się także wygodna garderoba i toaleta dla gości.

Na piętro wchodzimy po dekoracyjnych, przestronnych schodach prowadzących do trzech sypialni z własnymi doświetlonymi łazienkami i garderobami.

Na ostatniej kondygnacji znajdują się trzy jasne sypialnie i dwie łazienki.

Na poziomie -1 jest głęboki basen o wymiarach 10 m na 4 m z przeciwprądem (jest miejsce na montaż sauny), garaż na trzy samochody, kotłownia, pralnia i pomieszczenia gospodarcze.

Ogrzewanie podłogowe pod terakotą.

Przed rezydencją znajduje się obszerny podjazd na kilka aut. Całość posesji pod nadzorem kamer, a budynek wyposażony w alarm przeciwwłamaniowy.

Konstancin posiada wybitne walory uzdrowiskowe z uwagi na złoża wód leczniczych oraz wyjątkowy mikroklimat związany z otaczającymi miasto kompleksami lasów sosnowych. Jest to jedyne uzdrowisko w województwie mazowieckim w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, jedynie 20 km na południe od centrum stolicy.

Oferta skierowana jest zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które poszukują spokojnego i pełnego zieleni i uroku otoczenia oraz zdrowego klimatu.
Jest to adres dla osób ceniących sobie klasę wysmakowanego wykończenia wnętrz i dbałość o detale.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!