1 950 000 PLN (5 132 PLN / m2)

Przestronny dom w Rembertowie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Warszawa, Szyszaków

Kontakt z agentem: Białe Lwy - Nieruchomości
Opis nieruchomości

Szukasz nieszablonowego miejsca w Warszawie? Serdecznie zapraszam do bliższego poznania Rembertowa.

Rembertów jest jedną z najbardziej zielonych części Warszawy. Zapewnia dużą prywatność dzięki otaczającej zabudowie jednorodzinnej, a także szybką i łatwą komunikację z centrum Warszawy ze względu na stację PKP Rembertów. 

Dom o powierzchni 300 m2 został wybudowany na początku lat 90-tych. 

Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji, gdzie znajdziemy aż 8 sypialni, 3 łazianki oraz 2 odrębne toalety. Sprawdzi się doskonale dla rodziny ceniącej przestrzeń lub inwestycyjnie.

Dom otoczony zielenią. 


Serdecznie zapraszam do kontaktu,

 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, sprawdź, czy nie mamy w ofercie takiego domu na sprzedaż. Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości i agencjami, dzięki czemu nasi doradcy mogą zaproponować naprawdę wiele propozycji ofert nieruchomości na sprzedaż, także ma dostęp do domów, które jeszcze nie są wystawione na rynku. Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie i zapytaj o szczegóły!

A może chcesz sprzedać podobną nieruchomość i szukasz warunków do porównania? Skontaktuj się z naszym doradcą wskazanym przy ofercie, który pomoże w przygotowaniu najlepszej strategii sprzedaży Twojego domu.

----

Chcesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? W ramach świadczonej usługi proponujemy aktywny marketing, dzięki czemu nieruchomości szybciej się sprzedają lub wynajmują. Dla domów i mieszkań przygotowujemy profesjonalną oprawę wizualną w tym home staging, sesje fotograficzne, wykonujemy rzuty i plany. Oferty publikujemy na większości portali internetowych, w systemach MLS, na nieruchomościach umieszczamy banery, przygotowujemy i dystrybuujemy informacje drukowane, organizujemy akcje typu "Dzień Otwarty".

Jako profesjonaliści możemy wspierać naszych Klientów w całym procesie sprzedaży / zakupu / wynajmu nieruchomości - także pomagając w negocjacjach czy doradzając szczegółowe zapisy w umowach, dbając o zabezpieczenie ich interesów.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości - również pomożemy go uzyskać w jednym z kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych.

Potrzebujesz agenta lub chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z doradcą wskazanym przy ofercie!

Mapa
Kontakt z agentem

Białe Lwy - Nieruchomości

Stanisław Gryglas
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.