Marcin Kliber

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. pomorskie

Telefon:

534373383


Jestem doradcą ds. nieruchomości działającym głównie na rynku trójmiejskim.

Z wykształcenia jestem muzykiem – żołnierzem. Ukończyłem elitarne Wojskowe Liceum Muzyczne, a następnie Uniwersytet Morski w Gdyni na wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Do czerwca 2022 roku służyłem w Orkiestrze Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej w Gdyni jako flecista i tamburmajor.

Z nieruchomościami jestem związany od 2016 roku. Uczestniczyłem w szkoleniach, negocjacjach, uczyłem się od doświadczonych praktyków, poznawałem rynek, zrealizowałem swoje pierwsze transakcje. Do agencji Białe Lwy, jako aktywny agent dołączyłem w 2022 roku.

To co mnie wyróżnia to prawdziwe nastawienie na relacje i zaangażowanie w działaniu. Lubię pracę z ludźmi i zależy mi na tym, by – w zależności od ich potrzeb i okoliczności – zaproponować najlepsze rozwiązania.

Prywatnie mam dwie pasje – muzykę i sport. Gram na saksofonie (mój ulubiony instrument!), flecie poprzecznym, gitarze, pianinie, akordeonie i harmonijce ustnej. Uwielbiam też śpiewać – podobno całkiem nieźle ;) Sportowo przede wszystkim crossfit i kalistenika.

Aktualne oferty agenta


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.