Katarzyna Szczęsna-Łada

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. pomorskie

Telefon:

603 485 664


Jestem agentką ds. nieruchomości z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze klienta.

Pasjonują mnie wnętrza i nieruchomości. Moje zainteresowanie tym obszarem sprawiło, że postanowiłam zmienić swoją ścieżkę zawodową. Obecnie zajmuję się doradztwem w branży nieruchomości, gdzie realizuję się udzielając wsparcia i pomocy w procesie sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Moja przygoda z pośrednictwem rozpoczęła się w 2021 roku. Od tego czasu poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach i warsztatach, tak by oferować moim klientom najlepsze usługi. Moją specjalizacją jest obsługa nieruchomości (przede wszystkim mieszkań, domów i działek) na terenie województwa pomorskiego, głównie w Gdańsku, Sopocie oraz okolicznych miejscowościach. Dodatkowo zajmuję się również nieruchomościami na Kaszubach, Mierzei Wiślanej, a także w Elblągu i okolicach.

Praca z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję, a rozmowy są dla mnie podstawą, ponieważ budowanie relacji jest kluczem do sukcesu w tej branży.

W życiu prywatnym stawiam na rodzinę, rozwój osobisty i codzienną aktywność – szczególnie lubię jazdę na rowerze i długie spacery. Otaczam się wartościowymi ludźmi, od których każdego dnia mogę nauczyć się czegoś nowego.

Potrzebujesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość?
Zapraszam do kontaktu!


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.