Anna Jaworowska

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. mazowieckie

Telefon:

571803130


Jako doradca ds. nieruchomości zapewniam moim klientom kompleksową obsługę i skuteczną sprzedaż. Cenię sobie jasną i szczerą komunikację i zanim zacznę działać, staram się przede wszystkim zrozumieć klienta i jego potrzeby. Każdy z klientów jest inny, przez co ta praca jest dla mnie naprawdę ciekawa i fascynująca.
Jako doradca klienta działam z sukcesami od 2014 roku. Pracowałam m.in. w branży ubezpieczeniowej i inwestycyjnej w segmencie premium. Ukończyłam Uniwersytet kard. Wyszyńskiego na kierunku psychologii rodzinnej oraz studia podyplomowe związane ZZL na SGH, a także wiele szkoleń i kursów zawodowych, produktowych, sprzedażowych, z zakresu rozwoju osobistego, tzw. kompetencji miękkich, itp.
Czas wolny poświęcam rodzinie i przyjaciołom – dużo podróżujemy, rozmawiamy i po prostu jesteśmy razem. Moje „nałogi” zmieniają się z wiekiem – aktualnie interesuję się kulturą i życiem społecznym w Azji (Chiny, Korea, Japonia) oraz lubię czytać książki i blogi podróżnicze z całego świata. Kiedy tylko mogę, w zależności od aury, jeżdżę na nartach ale częściej na rowerze. Jestem też fanką talentu Dimash’a Kudaibergena.

Działam na terenie Warszawy, szczególnie na tzw. linii metra oraz w centralnych i południowych dzielnicach.

Zapraszam do współpracy!

Mój profil na facebooku 

Referencje Anna Jaworowska polecenie agent nieruchomości

Anna Jaworowska Referencje Nieruchomości Biale lwy
Anna Jaworowska Referencje Nieruchomości Biał LwyOferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.