Agata Stepnowska

Białe Lwy - Nieruchomości

  • Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
  • Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
  • Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
  • Obszar działania: woj. mazowieckie

Telefon:

531877897

Większą część swojego życia spędziłam w USA. Jestem absolwentką Stanowego Uniwersytetu w stanie Connecticut, gdzie w 2003 roku ukończyłam studia na kierunku International Business Management. Posiadam 10-letnie doświadczenie na konkurencyjnym rynku ubezpieczeniowym w USA i Europie.

Od 2018 r. działam z sukcesami na rynku nieruchomości w Polsce, głównie w Warszawie i okolicach, ale mam też zrealizowane transakcje dotyczące nieruchomości w różnych częściach Polski. Wielu spośród moich klientów to osoby mieszkające poza krajem. Pomagam im przejść przez cały proces, ze świadomością że specyfika polskiego rynku, prawa i zwyczajów może im być daleka. Moi Klienci darzą mnie szerokim zaufaniem, dzięki temu mogą spać spokojnie, a ja przeprowadzam ich przez cały proces komfortowo i bezpiecznie.

Jestem ambitna, pełna energii i zawsze gotowa do pracy. Moim atutem jest przede wszystkim doskonała komunikacja, którą łączę z doradczym stylem sprzedaży. W pracy jest dla mnie ważna etyka, a potrzeby klienta stawiam ponad swoimi. Na co dzień jestem mamą dwójki cudownych synków - Olivera i Oscara.

Moje motto to: IF YOU CAN’T DO GREAT THINGS, DO SMALL THINGS IN A GREAT WAY. N.Hill

Referencje Agata Stepnowska Nieruchomości
Agata Stepnowska - referencje

Agata Stepnowska - referencje

Agata Stepnowska - opinie

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.